Kancelaria Adwokacka adwokat Izabela Kałczuga

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi zapewnia wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym i przedsiębiorcom, począwszy od spraw cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych, administracyjnych, w tym reprezentację w sądach i urzędach, po kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i przedsięwzięć gospodarczych. 
Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi udziela pomocy prawnej począwszy od porad prawnych i sporządzania pism procesowych oraz opinii prawnych, aż po reprezentowanie Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi, jak też innymi instytucjami państwowymi. 
Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi to przede wszystkim miejsce, w którym pomagamy rozwiązać nawet najbardziej zawiłe życiowe sytuacje. Kluczową dla nas kwestią jest indywidualne podejście do każdego problemu. Nie ma dla nas spraw zbyt trudnych czy krępujących.  Czynności zawodowe wykonywane są z zachowaniem zasad etyki adwokackiej, dbamy o zachowanie wysokich standardów w każdym aspekcie wykonywanej pracy, jak i o przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. 

Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi świadczy pomoc prawną w języku polskim, angielskim i francuskim.Dla zapewnienia kompleksowej usługi współpracujemy z psychologiem, notariuszem, tłumaczami przysięgłymi oraz rzeczoznawcami różnych specjalności.