Kancelaria Adwokacka adwokat Izabela Kałczuga

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi zapewnia wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym i przedsiębiorcom. 

Szczególnie bliskie jej sercu są jednak sprawy rodzinne, które stały się jej domeną i głównym obszarem działania. 
Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi udziela pomocy prawnej począwszy od porad prawnych i sporządzania pism procesowych oraz opinii prawnych, aż po reprezentowanie Klientów tak przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania,  jak i instytucjami państwowymi i międzynarodowymi. 
Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi to przede wszystkim miejsce, w którym pomagamy rozwiązać nawet najbardziej zawiłe życiowe sytuacje. Kluczową dla nas kwestią jest indywidualne podejście do każdego problemu. Nie ma dla nas spraw zbyt trudnych czy krępujących.  Czynności zawodowe wykonywane są z zachowaniem zasad etyki adwokackiej, dbamy o zachowanie wysokich standardów, jak i o przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. 

Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi świadczy pomoc prawną w języku polskim, angielskim i francuskim.Dla zapewnienia kompleksowej usługi współpracuje z psychologiem, notariuszem, tłumaczami przysięgłymi oraz rzeczoznawcami różnych specjalności.

Adwokat Izabela Kałczuga od 2017 r. jest 
Mediatorem Stałym  uprawnionym do przeprowadzenia postępowania mediacyjnego. Prowadzi mediacje rodzinne, rozwodowe i separacyjne, w sprawach o alimenty, wykonywania władzy rodzicielskiej, opieki nad małoletnimi z indywidualnej inicjatywy zainteresowanych, jak i na podstawie postanowienia sądów.